poniedziałek, 22 kwietnia 2013

5. Wrażliwość

Hej!

     Dzisiejszy post będzie opisywał pewną cechę mojego charakteru, której intensywność ostatnio się nasiliła. A jest nią wrażliwość.
Zauważyłam, iż ostatnimi czasy stałam się bardziej wrażliwa niż kiedyś. Nie wiem czy jest to dobre. Z jednej strony tak, z drugiej nie. Minusem jest to, że czasem wystarczy jedno słowo, nawet żart, który normalnego człowieka by nie uraził, aby w moich oczach pojawiają się łzy. Często czuję się bezradna. Już nie jestem tak silna i twarda, jak kiedyś. Coś się ze mną stało, coś się we mnie złamało. Problem w tym, że nie wiem, co takiego. Nie wiem też, co było powodem takiej nagłej zmiany w moim charakterze. Oczywiście nie wszyscy o tym wiedzą. Codziennie zakładam maskę, aby nikt nie dowiedział się, że ta dziewczyna, której jeszcze niedawno bali się chłopcy z klasy, dziś jest zupełnie inną osobą. A może to dobrze, że właśnie tak się stało? Już sama nie wiem. Czuję się taka zagubiona, bezradna, bezsilna. Co się ze mną do cholery dzieje?!

Ps. Już jutro pierwszy egzamin gimnazjalny - trzymajcie kciuki! :)

Tumblr_ma3sfqbvos1rsxq3ko1_500_large 

Inspirational_saying_stay_strong_strong-4849e1f5fb1e55e4dd0930932f7665b2_h_large

Large 

Large
7905_4612925196401_267359749_n_large

1 komentarz:

  1. "Wychowana na skraju biedoty, zarabiała na siebie i rodziców. Los nie przeznaczył jej kolorowego życia. Zwłaszcza, że w wieku siedemnastu lat straciła ojca i matkę. Zmarli podczas wypadku samochodowego, zostawili ją bez pożegnania, a ona tylko cierpiała. Przez rok mieszkała z ciotką w Londynie, jednak za dużo złego przeszła w tym mieście by móc w nim zostać na jeszcze kilka lat. Postanowiła przeprowadzić się do Chicago, gdzie z całego serca zapragnęła rozpocząć nowe życie...Kto wie, może lepsze? Tylko co będzie jeśli cokolwiek się skomplikuje? Czy wystarczająco słaba psychika Mia doprowadzi ją do krytycznego stanu? Nie wiesz tego..."
    Ale jeśli chcesz się dowiedzieć zapraszam na nowo otwartego bloga, gdzie na razie jest tylko prolog :
    http://battle-of-destiny.blogspot.com/
    Pozdrawiam cię, Mia ♥

    OdpowiedzUsuń

Witaj!
Skoro już tu weszłaś/wszedłeś, to może zechcesz pozostawić po sobie małą pamiątkę w postaci komentarza? Będzie mi bardzo miło ;3
No i na pewno się odwdzięczę :)